BIOGRAPHY

8. april 2015 at 19:22 | admin from kylieonline

Kylie Kristen Jenner se narodila 10. srpna 1997 v Los Angeles, Kalifornie. Její rodiče jsou Kris Jenner a atlet Bruce Jenner. Kylie má jednu vlastní starší sestru Kendall Jenner. Má anglické, skotské, irské, holandské a německé předky. Kylie je nejmladší dítě ze všech jejích vlastních a nevlastních sourozenců. Kylie začala kariéru modelky s Sears line "Crush Your Style" a od té doby udělal focení pro OK! Magazine, Teen Vogue a s fotografem Nick Saglimbeni. Ona také předváděla pro Avril Lavigne pro kolekci Abby Dawn v roce 2011 na New York Fashion Week. Kylie se projevila zájem o herectví, ale cítí, že škola je proní právě teď větší prioritou. Kylie je součástí Kardashian Kolors od OPI, ona má 2 barvy s názvem "Wear Something Spar-Kylie" a "Rainbow in the S-Kylie". V roce 2012 Kylie nafotila se svojí starší sestrou Kendall fotky pro známý časopis Teen Vogue.
 


Comments

1 Jacque.Biebs♥ {SweetJenner.blog.cz} | Web | 11. april 2015 at 9:47

Musím s tebou souhlasit :D Zavidím lidem co sluší všechno :D..Vypadat jak ona vystřídám už 150 různých barev na hlavě :D :D
Jinak moc krasný design - FoXx se jako vždy povedl :33.. Už se těším až to tu rozjedeš :))) A tu šablonku ti udělam ;) Až bude pošlu na ten  email :))

Comments are closed.